На Вінниччині відкрили притулок для великої рогатої худоби

22 листопада 2020 138 0
На Вінниччині відкрили притулок для великої рогатої худоби
Kurkul.com

Не тільки коти і собаки потребують захисту і можуть його знайти у притулках. В Україні є чи не єдиний притулок для рогатої худоби, які рятують від смерті. Повідомляє Суспільне Вінниця.

Йдеться про притулок для корів, який створило подружжя Здравих у селі Буша, що на Вінниччині – тут рятують тварин від бійні. Старий корівник трьох телят, бика і двох корів не вміщує, тому зараз його розбудовують.

Півтора року тому родина Здравих переїхала на Вінниччину з Дніпра. Подружжя, Микита та Ірина — вегани, тож  для них корова не худоба, а священна тварина.

«Першою два роки тому зʼявилася у притулку для корів Ласунка. Попередній господар корови хотів здати її на скотобійню, бо утримувати було не вигідно. Теля Ушас у Ласунки народилося вже в притулку», — розповідає Ірина Здрава.

Читайте також: Господарство з Чернігівщини претендує на статус племінного репродуктора

Корову Муру другою врятували від скотобійні. Тварину хотіли вбити з телям у животі. Тепер Мура у притулку уже двічі стала мамою.

Заготівлею кормів для тварин займаються самі. Серед запасів — сіно, буряки та кукурудзиння. Молоко не продають. Із утриманням тварин допомагають однодумці. У планах подружжя створити ще й притулок для коней.

Виконано за допомогою Disqus