Росія заборонила ввіз української свинини

25 грудня 2015 74 0
Українську свинини постачати у Росію не будуть
Еkschoz.comУкраїнську свинини постачати у Росію не будуть

Федеральною службою з ветеринарного і фітосанітарного нагляду прийнято рішення про введення з 1 січня 2016 р. тимчасово обмежень на поставки в Російську Федерацію свинарської продукції з усієї території України. Про це йдеться на офіційному сайті відомства.

Причиною тому слугувало погіршення епізоотичної ситуації в Україні щодо африканської чуми свиней, що свідчить про поширення вірусу в дикій фауні, недостатні обсяги проведених в дикій фауні моніторингових досліджень, а також неподання вичерпної інформації щодо ситуації з АЧС на території різних регіонів України.

«Обмеження діють щодо живих свиней, їх генетичного матеріалу, свинини і сирих свинячих м'ясопродуктів, м'яса від диких кабанів, готової продукції, що містить у своєму складі свинину, мисливських трофеїв, отриманих від сприйнятливих видів тварин. Всіх видів кормів і кормових добавок для свиней, за винятком кормових добавок хімічного і мікробіологічного синтезу та готових кормів, що пройшли термічну обробку (температура не нижче плюс 70 градусів Цельсія, час обробки не менше 20 хвилин), вживаного обладнання для утримання, забою і розбирання свиней», — йдеться у повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus