Держгеокадастр припинить повертати землевпорядну документацію з формальних причин — Лещенко

30 листопада 2020 84 0
Держгеокадастр припинить повертати землевпорядну документацію з формальних причин — Лещенко

У Держгеокадастрі мають намір підвищити якість роботи, зокрема, припинити практику повернення на доопрацювання землевпорядної документації з формальних причин під час проведення держекспертизи. Відповідне доручення структурним підрозділам надав голова Держгеокадастру Роман Лещенко, повідомляє пресслужба Держгеокадастру.

За словами Романа Лещенка, найбільше нарікань у працівників професійної спільноти викликає саме державна експертиза землевпорядної документації.

«Аналіз статистичних показників свідчить, що невиправдано великий відсоток об’єктів експертизи повертається на доопрацювання, причому робиться це зазвичай із суто формальних підстав. Зокрема, через начебто наявність орфографічних помилок, недоліків у оформленні окремих документів тощо. Такий підхід не відповідає чинному законодавству України», — зазначив Роман Лещенко. 

Очільник Держгеокадастру наголосив, що така практика неприпустима і що вона не відповідає положенням ч.2 ст.2 Кодексу адміністративного судочинства України.

В Держгеокадастрі щомісяця аналізуватимуть статистику результату розгляду звернень та з’ясовувати причини невиправдано високого відсотка повернень документації на доопрацювання. Якщо будуть виявлені порушення закону, винні будуть притягатися до відповідальності.

Читати за темою: З 1 липня 2021 року в Україні не запрацює ринок землі — експерт

Виконано за допомогою Disqus