Держгеокадастр вже передав громадам 1,2 млн га сільгоспземель

14 грудня 2020 58 0
Держгеокадастр вже передав громадам 1,2 млн га сільгоспземель
Kurkul.com

За три тижні Держгеокадастр передав територіальним громадам 1,246 млн га земель сільськогосподарського призначення. Про це повідомив голова відомства Роман Лещенко на своїй сторінці у Facebook.

«Впродовж останнього тижня громади по всій країні щодня отримували від головних управлінь Держгеокадастру в комунальну власність по 100 і більше тисяч гектарів земель державної власності. Землю вже отримали 857 територіальних громад», — зазначив Роман Лещенко.

Загалом, на виконання Указу Президента України Володимира Зеленського з державної в комунальну власність громад буде передано понад 2 млн га сільськогосподарських земель.

«Як я неодноразово заявляв, у Держгеокадастру немає амбіцій тримати державні землі сільськогосподарського призначення у себе. В майбутньому до сфери нашого розпорядження будуть відноситись лише землі на акті постійного користування в обсязі 750 тис. га. Решта земель будуть повністю передані територіальним громадам. Продовжуємо рух обраним шляхом, повертаємо землю народу», — додав Роман Лещенко.

Читайте також: ВР не підтримала законопроєкт про земельну децентралізацію

Виконано за допомогою Disqus