Пшениця продовжує дорожчати — огляд за 18 грудня від Zernotorg.ua

18 грудня 2020 12379 0
Пшениця продовжує дорожчати — огляд за 18 грудня від Zernotorg.ua
Kurkul.com

Ціни на основні с/г культури, оприлюднені у новині, наведені на основі даних CPT — умов доставки до воріт порту. Основні порти, що закуповують с/г культури, знаходяться в Одеській та Миколаївській областях. Повідомляє Kurkul.com, згідно з даними ресурсу Zernotorg.ua.

Читати за темою: Зерно, дизель і валюта 

У вівторок, 15 грудня, Державне агентство із закупок продовольства Єгипту GASC повідомило про закупівлю 235 тис. т пшениці на міжнародному тендері з відвантаженням з 1 по 15 лютого. Так було закуплено 115 тис. т української пшениці.

Водночас Туреччина продовжила дію нульових мит до 30.04.2021 р. на пшеницю, кукурудзу і ячмінь, щоб стимулювати імпорт в країну для покриття потреб внутрішнього ринку. 

Стимулювання імпорту Туреччиною і вдалий для українських трейдерів тендер GASC оживили ринок зернових в Україні: ціна пшениці, ячменю та кукурудзи зросла.

Соняшник продовжує дорожчати. В портах Одещини та Миколаєва ціна соняшнику перевищила позначку 18,6 тис. грн/т. Ціна ріпаку залишається стабільною. Ціна сої знову знизилась.

Нагадаємо, експерти USDA для України не змінили прогноз виробництва та експорту пшениці. Проте, згідно зі звітом, українські аграрії зберуть вищий урожай кукурудзи. У порівнянні із листопадовим звітом показник зріс на 1 млн т до 29,5 млн т. 

Читайте також: Фуражна кукурудза продовжить дешевшати — G. R. Agro

  

Підібрати вигідні варіанти продажу зерна можливо за допомогою сервісу Підбір Угод від Zernotorg.ua. Сервіс щоденно аналізує  реальні пропозиції, обчислює вартість логістики та сортує варіанти продажу за розміром прибутку.

Виконано за допомогою Disqus