У Литві виявлено черговий спалах COVID-19 у норок

4 січня 2021 41 0
У Литві виявлено черговий спалах COVID-19 у норок
unsplash.com

На норковій фермі у Радвилішському р-ні Литви підтверджено черговий спалах COVID-19. Про це повідомляє Delfi.

«Є підозри, що звірі могли заразитися від хворих на туберкульоз працівників, яких було 6. Проби з ферми компанії Fur Farm LT, де зараз містяться близько 55 тис. норок, залишених для розведення, бралися з листопада, початкові їхні результати були негативними, однак 30 грудня було підтверджено випадок COVID-19», — йдеться в повідомленні.

У повідомленні зазначається, що після отримання інформації про хворих на туберкульоз працівників, з 21 грудня було обмежено господарську діяльність, а 30 грудня було прийнято рішення умертвити лише норок з симптомами коронавірусу і тих звірків, які могли заразитися. Поки що не планується примусовий забій звірів, але господарство зобов'язане і далі уважно стежити за станом здоров'я тварин. Сформована слідча група з'ясовуватиме, як вірус міг потрапити у господарство.

Нагадаємо, що це другий у 2020 р. випадок вірусу у норковому господарстві Литви. Перший було виявлено у Йонавському районі. Наразі ситуація там стабільна — захворювання скоротилося, проте коронавірус все ще виявляється у них.

 

Виконано за допомогою Disqus