Аналітики прогнозують зростання цін на живець свиней

4 січня 2021 1202 0
Аналітики прогнозують зростання цін на живець свиней
Kurkul.com

За прогнозом аналітичного відділу Асоціації «М’ясної галузі» закупівельні ціни свиней живою вагою на 4-10 січня 2021 р. становитимуть 38-39 грн/кг. Так, першого тижня 2021 р. в Україні ціни на свиней можуть зрости на 1 грн/кг. Про це повідомляє пресслужба відомства.

«Не дивлячись на складність 2020 р., для м’ясної галузі і для свинарства рік був успішним. Нам спільно вдалося не допустити масових криз, які пережили і переживають свинарі ЄС, Канади і США через втрату ринків збуту, закриття м’ясопереробних заводів, зменшення продажу м’яса і свиней, падіння цін на свиней нижче собівартості», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що збалансована ціна на свиней в Україні стримала імпорт дешевої свинини, при цьому весь \рік внутрішні ціни на свиней були і залишаються найвищими в Європі. Ще вища ціна на свиней в Україні у 2020 р. призвела б до значного імпорту дешевої свинини, а далі перенасичення ринку пропозицією і значного падіння цін ще з середини 2020 р.

«Глобальний ринок, частиною якого є і Україна – це гонки, виграє ефективніший, хто має нижчу собівартість. 2021 рік має стати роком підвищення ефективності в вирощуванні і зниженні собівартості до 35 грн/кг з ринковими цінами на зернові», — повідомляють аналітики.

Читати за темою: Для українського свинарства розпочався кризовий період — експерт

Виконано за допомогою Disqus