Реклама

В країнах ЄС на 18% збільшились площі під сорго

8 січня 2021 324 0

В країнах ЄС площі, на яких вирощується сорго, збільшились у 2020 р. на 18%: + 20% для зернового сорго і + 12% для фуражного. Повідомляє sorghum-id.com.

Тенденція до збільшення площ також спостерігалась в країнах Східної Європи (Росія, Україна). Це свідчить про зростання інтересу виробників до цієї культури, чия стійкість до несприятливих погодних умов є справжньою перевагою. І цьогорічна врожайність сорго це підтверджує: з середнім показником 5,62 т/га вона, загалом, зростає, навіть при тому, що за ним ховаються дуже нерівномірні результати.

В Італії, Австрії, Угорщині та Іспанії врожайність  сорго значно зросла відносно 2019 р. та відносно середнього показника за 5 останніх років. У Франції через дуже сильну посуху відбулось незначне зниження врожайності відносно середнього показника за 5 останніх років і у 2020 р. середня врожайність в цій країні становила 5,06 т/га. Країни Чорноморського басейну цього року також були вражені посухою, що призвело до значного зниження врожайності в Україні (-27%), Румунії (-30%) та Болгарії (-8%).

Читайте також: Через зміни клімату фермери Миколаївщини почали сіяти незвичні для регіону рослини

Еволюція врожайності зернового сорго (в т/га)

Виконано за допомогою Disqus