Білл Гейтс став найбільшим приватним власником сільгоспугідь в США

18 січня 2021 5188 0
Білл Гейтс став найбільшим приватним власником сільгоспугідь в США

Одному з найбагатших мільярдерів світу Біллу Гейтсу належить майже 100 тис. га сільськогосподарських земель в США, мільярдер виявився найбільшим приватним власником ферм і господарств в країні. Про це пише The Land Report.

Білл Гейтс скуповував сільськогосподарські угіддя протягом декількох років, і зараз йому належать ділянки в 19 штатах.

Найбільші розташовані в Луїзіані, Арканзасі та Небрасці. Землі безпосередньо або опосередковано належать Cascade Investments — інвестиційному фонду, який інвестує кошти сім'ї Гейтса.

«Мільярдер давно цікавиться сільським господарством — з точки зору науки і екології. У 2008 р. благодійний фонд Білла і Мелінди Гейтс виділив грант на $306 млн для невеликих фермерів з Африки і Південної Азії на розвиток високоурожайного і поновлюваного сільського господарства», — йдеться у матеріалі.

У 2018 р. фонд Гейтсів інвестував у дослідження способів збільшити надій корів, вивести курячі яйця кращої якості та підвищити стійкість урожаю до посухи і хвороб. У січні 2020 р. фонд повідомив про запуск ініціативи Gates Ag One, щоб посилити підтримку фермерів у країнах, що розвиваються і дати їм більше можливостей отримати передові інструменти й доступ до інновацій для збільшення врожаю та адаптації до змін клімату.

Як зазначається, хоча Білл Гейтс і найбільший приватний власник сільгоспугідь у США, він далеко не ключовий землевласник у цілому. У список 100 найбільших землевласників США за версією The Land Report у 2019 р. Гейтс на 49 місці. Перше місце в рейтингу зайняв голова ради директорів компанії Liberty Media Джон Малоні, володіння якого портал оцінив у 890 тис. га.

Читайте також: В Україні змінено порядок нормативно-грошової оцінки земельних ділянок

Виконано за допомогою Disqus