Рішення про усунення Сольського з посади голови аграрного комітету можуть прийняти 1 лютого

28 січня 2021 38 0
Рішення про усунення Сольського з посади голови аграрного комітету можуть прийняти 1 лютого
Kurkul.com

Фракція «Слуга народу» збереться 1 лютого 2021 р., щоб розглянути пропозицію 13 членів аграрного комітету відкликати з посади цього комітету Миколу Сольського.

Про це йдеться у матеріалі на AgroPolit.com.

Нагадаємо, вчора аграрні депутати рекомендували усунути Миколу Сольського з посади голови аграрного комітету Верховної Ради. За те, щоб внести це питання до порядку денного проголосувало 13 депутатів. Вони ж і підтримали у подальшому це питання і проголосували «ЗА».

Як зазначається у матеріалі, розмови про кадрову заміну в Аграрному комітеті почалися вже в понеділок. Заявка на зміну голови аграрного комітету пролунала від народного депутата Сергія Буніна. Серед тих хто просив підтримки про відвід Миколи Сольського називають також депутата Артема Чорноморова.

Вчора на зібранні комітету за відставку Миколи Сольського проголосувало 10 депутатів «слуг» (серед них А.Чорноморов, О.Гайду, М.Шол, С.Бунін, С.Литвиненко, А.Богданець, Д.Соломчук, Т.Грищенко, М.Кириченко), два від «Батьківщини» (В.Івченко та О.Мейдич) та один від ЄС (А.Герасимов).

«Є таке рішення. Воно буде розглядатися парламентом відповідно до процедури. Більше мені нічого сказати», — прокоментував рішення колег Микола Сольський.

Тепер за це рішення мають проголосувати у сесійній залі 226 народних депутатів, тобто конституційна більшість.

Виконано за допомогою Disqus