Реклама

В Австралії розробили технологію зберігання молока свіжим протягом 60 днів

31 січня 2021 99 0
В Австралії розробили технологію зберігання молока свіжим протягом 60 днів
pexels.com

Австралійська компанія Naturo винайшла процес збереження натурального молока свіжим протягом 60 днів та очікує, що в березні цього року її молоко продаватиметься в супермаркетах. Про це інформує Dairy Global.

Нещодавно федеральний уряд Австралії надав Naturo грант у розмірі $1 млн. Компанія планує використати ці кошти для завершення робіт на пілотному заводі у Квінсленді, де будуть створені перші партії молока. Частина коштів піде на будівництво повномасштабного заводу в Тасманії.

«Цей продукт, без сумніву, сприятиме зростанню як внутрішнього ринку, так і міжнародних ринків свіжого молока. Адже є багато країн, які мають обмежений доступ до свіжого молока», — зазначила Карен Ендрюс, міністр промисловості, науки і технологій Австралії. 

Також, за її словами, продаж молока з 60-денним терміном вживання стане великою підтримкою і для жителів віддалених населених пунктів Австралії. Галузевий регулювальний орган Dairy Food Safety Victoria схвалив технологію як здорову та безпечну.

Читати також: Американські вчені виводять безглютенові сорти пшениці

«Технологія Naturo не передбачає використання добавок або консервантів і зберігає первісну поживну цінність молока. Для збереження свіжості натурального молока відбувається у багатоступеневому процесі, не пов’язаному з теплом, — як це робиться за пастеризації», — уточнив Джефф Гастінгс, засновник Naturo .

Зазначається, що молоко Naturo зберігає вищий уміст вітамінів В2 і В12, незамінних вітамінів для дітей, і повністю зберігає ферменти, критично важливі для функціонування печінки й розвитку кісток, які в іншому випадку були б знищені пастеризацією. 

За словами Джеффа Гастінгса, Naturo хоче надати молочним фермерам доступ до добре продуманої технології і, таким чином, до експортних ринків.

Читати за темою: Ціна на молоко до кінця року зросте на 10% — експерт

Виконано за допомогою Disqus

Реклама