Стартував відбір до американської програми бізнес-стажування

7 січня 2016 120 0
Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до 15 січня
glavnoe.uaАнкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до 15 січня

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Управління ланками поставок», повідомляє сайт Київської ОДА.

Термін стажування: з 26 березня до 16 квітня 2016 року.

Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до 15 січня 2016 року.

Програма стажування розроблена для фахівців у галузях:

  • Виробників харчових продуктів та напоїв, сільськогосподарської та фармацевтичної продукції, продукції легкої промисловості, товарів народного споживання, побутової електронної техніки;
  • Мереж роздрібної торгівлі, супермаркетів, Інтернет магазинів;
  • Логістичних компаній та 3PL операторів (представників логістичних послуг).

Вимоги до кандидатів:

  • Від 3 років досвіду на керівній посаді;
  • Керівна посада у своїй компанії;
  • Володіння англійською мовою не є обов’язковим.
  • Кандидати повинні відповідати за декілька напрямків ланки постачання.

Колишні випускники програми SABIT не можуть подавати документи на Програму. Розгляд і відбір кандидатів на участь у Програмі буде проводити Міністерство торгівлі США.

Учасникам Програми Уряд США організує і сплатить переліт з Києва до США і з США до Києва, проживання, програму учбових занять, послуги перекладачів у робочі години, медичну страховку і стипендію у розмірі 400 доларів США для оплати харчування і на непередбачені витрати на весь термін стажування.

Групове тритижневе стажування почнеться з тижня теоретичних занять, які можуть включати в себе семінари за нормативами, законодавству, стандартами, сертифікацією, складанню бізнес-планів, міжкультурними комунікаціям і переговорам, а також управлінню бізнесом. Далі відбудуться візити до компаній і виробничих майданчиків, зустрічі з різними американськими компаніями з налагодженими ланцюгами постачання, а також установами, які надають підтримку в ланцюзі постачання від сировини до роздрібної торгівлі.

Більш детальну інформацію про Програму, умови участі, зразок Анкети на участь, Інструкцію з заповнення Анкети можна отримати з Додатка 1 (завантажити).

Копія Анкети розміщена на офіційному сайті РГДА, у розділі «РГДА», підрозділ «Документи», пункт 9, за гіперпосиланням: www.glavrada.org/index.php?id=62.

Всі додаткові питання щодо Програми, документів, вимог участі тощо спрямовувати до координатора програми SABIT при Посольстві Сполучених Штатів Америки у Києві Наталії Шкнеєвої за координатами:

E-mail: Nataliia.Shknyeyeva@trade.gov

Тел.: + 38 044 521 5222

Моб.тел.: + 38 095 274 02 15

Факс: +38 044 521 5430.

Заповнені Анкети, оформлені виключно відповідно до вимог Інструкції з заповнення, надсилати за вказаними координатами.

Виконано за допомогою Disqus

- 3° ... - 6°

Вітер

3.2м/с

Опади

1.8мм

Вологість

66%