Держгеокадастр оприлюднив дані щодо кількості зареєстрованих земельних ділянок

5 лютого 2021 185 0
Держгеокадастр оприлюднив дані щодо кількості зареєстрованих земельних ділянок

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру оприлюднила нові дані щодо внесення земельних ділянок до кадастру, інформує Zemelka.ua, з посиланням на пресслужбу Держгеокадастру.

Так, станом на 1 лютого 2021 р. до Державного земельного кадастру внесено відомості про 22,6 млн земельних ділянок загальною площею 43,8 млн га (за останній тиждень – 23,1 тис. новосформованих земельних ділянок площею 24,7 тис. га), зокрема, 15,1 млн земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 32,1 млн гектарів.

«Триває процес внесення відомостей до Державного земельного кадастру щодо адміністративно-територіальних одиниць: наразі із загальної кількості населених пунктів на території України за заявами органів місцевого самоврядування внесено відомості про межі 9 061 адміністративно-територіальних одиниць (за останній тиждень — 14) та нормативну грошову оцінку 4 884 населених пунктів (за останній тиждень — 42)», — зазначили у відомстві.

До державних кадастрових реєстраторів надійшло 34,5 тис. заяв про реєстрацію земельних ділянок (зокрема новосформованих, утворених у результаті поділу, об’єднання та встановлення або відновлення меж), зареєстровано 24,9 тис. земельних ділянок, серед яких 31,0 тис. заяв, сформованих сертифікованими інженерами-землевпорядниками в режимі онлайн та зареєстровано 21,8 тис. земельних ділянок.

Читайте також: 

Виконано за допомогою Disqus

+ 26° ... + 15°

Вітер

1.3м/с

Опади

0.7мм

Вологість

64%