Вирощування перепілок набирає популярності через стійкість до хвороб — думка

21 лютого 2021 409 0
Вирощування перепілок набирає популярності через стійкість до хвороб — думка
Kurkul.com

Наразі перепілка є найстійкішим видом птиці до хвороб і технологічних параметрів утримання. Так вважають на фермерському господарстві «Миколай», що у с. Барашівка Житомирської обл., де вирощуються 3 види перепілок. Передає Суспільне.Житомир.

Загалом на фермі утримуються 74 тисячі птахів. Серед них техаська біла перепілка несе близько 280 яєць у рік. Окрім того, там є маньчжурська золотиста і японська яйценосна перепілки.

На фермі доглядають за перепілками з першого дня їх життя, коли пташенята важать 8,5 г. Згодом вони дорослішають і птахів сортують та відправляють на клітково-батарейний тип утримання, де їх годують та напувають завдяки автоматизованій системі.

Сідала для перепілок в клітці розташовані під нахилом, тому яйця відразу потрапляють у контейнери, з яких їх вночі забирають. Потім їх на 18 діб поміщають в інкубатор.

Директор фермерського господарства Микола Кузьменко зазначає, що попит на перепілок та їх яйця зростає. До того ж перепелині яйця поживніші за курячі й не можуть бути заражені сальмонельозом.

Читати за темою: Україна може стати найбільшим світовим постачальником продукції перепільництва

Виконано за допомогою Disqus

+ 30° ... + 19°

Вітер

2.4м/с

Опади

0мм

Вологість

57%