Реклама

На Вінниччині вилучили майже 3 тонни фальсифікованого меду

1 березня 2021 226 0
На Вінниччині вилучили майже 3 тонни фальсифікованого меду
pixabay.com

До Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області надійшло повідомлення від оператора ринку ТОВ СП «Мед Поділля» про те, що до його складу надійшла партія меду в кількості 2 858 кг з підозрою на фальсифікацію. Повідомляє пресслужба Держпродспоживслужби у Вінницькій обл.

Для підтвердження або спростування по даному факту державними інспекторами Головного управління при здійсненні позапланового заходу державного контролю було відібрано 10 зразків продукції меду з подальшим дослідженням у Вінницькій державній регіональній лабораторії Держпродспоживслужби.

«За результатами досліджень виявлено ряд невідповідностей по ДСТУ 4497:2005, а саме — перевищення ГМФ (гідрооксиметилфурфурол) та діастазне число (до безводної речовини), тому такий мед є небезпечним і може становити загрозу для здоров’я людини», — зазначили у відомстві.

З метою недопущення до обігу фальсифікованого меду, Головним державним інспектором Вінницької області прийнято рішення про вилучення з обігу та знищення харчової продукції.

Як зазначили у Держпродспоживслужбі, партію меду в кількості 2 858 кг приведено у нетоварний вигляд та відправлено для подальшого знищення на Калинівську філію ДП «Укрветсанзавод».

Виконано за допомогою Disqus

Реклама