На Миколаївщині зникло тисяча тонн заарештованого урожаю

5 березня 2021 203 0
На Миколаївщині зникло тисяча тонн заарештованого урожаю
Kurkul.com

У Миколаївській обл. керівники держпідприємства викрали майже 1 тис. т зерна, яке було арештоване та передане на  відповідальне зберігання держпідприємству в м. Очаков. Про це повідомляє Магнолія ТВ.

У межах розслідування кримінального провадження на близько 45 т проса та понад 960 т соняшника був накладений арешт, та, відповідно до ухвали суду, вантаж був переданий на відповідальне зберігання держпідприємству в Очакові.

«Проте, арештоване майно було відвантажено зі складів підприємства та вивезено у невідомому напрямку», — йдеться у повідомленні. 

Читати також: На Київщині викрито незаконний експорт продукції на 500 млн грн

Сформовані групи слідчих провели ряд санкціонованих обшуків за місцем мешкання керівників зазначеного держпідприємства, у т.ч. в місті Запоріжжі, а також на самому підприємстві в м. Очаків.

«У результаті поліцейські вилучили копії службової документації, які ретельно досліджуватимуться в ході експертиз. Після проведення відповідних слідчих дій прийматимуться подальші процесуальні рішення», — повідомляє видання.

Триває розслідування кримінального провадження. Санкція відповідної статті передбачає покарання від 7 до 12 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Читати за темою: На Кіровоградщині злочинна група продавала фальсифіковане насіння через інтернет

Виконано за допомогою Disqus

+ 17° ... + 6°

Вітер

2.4м/с

Опади

0мм

Вологість

81%