На Одещині відбулось рейдерське захоплення виноробного підприємства

21 березня 2021 181 0
На Одещині відбулось рейдерське захоплення виноробного підприємства
Facebook

На Одещині рейдери захопили виноробне підприємство ТОВ «Винхол Оксамитне» (ТМ Villa Tinta). Ця виноробня з відомим іменем на винному ринку України має давню історію, прекрасні виробничі потужності та значний потенціал для розвитку. Про це на Facebook повідомив Кучеренко Володимир.

Як він зазначив, увечері 19 березня невідомі особи штурмом захопили офіс ТОВ «Винхол Оксамитне» в Одесі, виламавши двері та змінивши усі замки.

«Беззаконня дій рейдерів є зухвалим настільки, що на територію не допускають навіть поліцію. Водночас близько 40 невідомих осіб, так званих «тітушок», штурмували виноробню, яка розташована у селі Оксамитне Болградського району Одеської області і належить ТОВ «Винхол Оксамитне». На цей час робота підприємства повністю припинена, на місці подій чергує поліція. Спадкоємцям виноробні погрожують фізичною розправою. Очікується судове засідання щодо даної справи у Болградському районному суді», — написав Володимир Кучеренко.

За його словами, українська корпорація з виноградарства і виноробної промисловості «УКРВИНПРОМ», засуджуючи дії незаконного оволодіння сторонніми особами ТОВ «Винхол Оксамитне», звернулась до МВС, Міністерства юстиції, СБУ, Генеральної прокуратури, Губернатора Одеської області з метою сприяння оперативному припиненню вчинення протиправних дій щодо ТОВ «Винхол Оксамитне» та ТОВ «БТК Агро», їхніх майнових прав, встановлення обставин зміни власника й керівників, а, у випадку виявлення правопорушень, притягнення винних осіб до відповідальності.

«Щоб не допустити поширення рейдерства на виноробні підприємства України, усі винороби в нашій державі повинні об’єднатись у єдину потужну силу, спроможну не лише сприяти розвитку українського виноробної галузі, а й надавати юридичний захист виноробним підприємствам, протистояти появі і розповсюдженню різних негативних тенденцій, однією з яких є незаконне захоплення контролю над підприємствами. Сьогодні такою об’єднуючою силою виступає «УКРВИНПРОМ». Спільними зусиллями ми зробимо все, щоб рейдерство не стало нормою та невід’ємною частиною ведення виноробного бізнесу. Закликаємо не бути байдужими, адже завтра схожі проблеми можуть виникнути й на інших підприємства. Разом ми сила!»,— написав Володимир Кучеренко.

Виконано за допомогою Disqus

- 2° ... - 6°

Вітер

2.3м/с

Опади

3.7мм

Вологість

70%