У Туреччині вирощують їстівні квіти, які посилюють сприйняття смаку

28 березня 2021 32 0
У Туреччині вирощують їстівні квіти, які посилюють сприйняття смаку
pixabay.com

У турецькій Анталії вирощують їстівні квітки, які під час вживання створюють відчуття ураження електричним струмом, що посилює сприйняття смаків та ароматів. Про це повідомляє Укрінформ.

«Під час вживання відчувається легке поколювання, ніби удар електричним струмом. Такий ефект робить смакові рецептори чутливішими, ви будете відчувати смаки та аромати того, що їсте, більш інтенсивно. Ця квітка, яка покращує смакове сприйняття», — розповів Бурак Акбулут, менеджер з маркетингу компанії, що вирощує їстівні квіти в Анталії.

За його словами «електрична» квітка користується все більшим попитом серед кухарів у ресторанах та кафе по всьому світу. Це новий модний гастрономічний тренд. Вартість упаковки «електричних» квіток, в якій приблизно 20 суцвіть, коштує 10 турецьких лір (приблизно 40 грн).

Читати також: На Миколаївщині вирощують лікарські трави та виробляють з них гідролати і ефірні олії

Компанія вирощує їстівні квіти з 2008 р. Вирощеними в Анталії їстівними квітами прикрашали страви під час саміту «великої двадцятки», який проходив тут у 2015 р.

Серед їстівних квітів є багато різних сортів, зокрема в їжу годяться фіалки, квіти квасолі, огірка, сливи, гарбузи, цибулі, огірка та інших. Найважливіше те, що рослини, квіти яких потім їдять, не обробляють пестицидами.

Читати за темою: На Київщині сімейне господарство вирощує їстівні квіти

Виконано за допомогою Disqus

+ 17° ... + 6°

Вітер

2.4м/с

Опади

0мм

Вологість

81%