В Україні створять мережу демонстраційних ферм

29 березня 2021 91 0
В Україні створять мережу демонстраційних ферм
Kurkul.com

Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України (НАСДСУ) запускає проєкт «Українська мережа демонстраційних ферм «Демо-ферми», що реалізується за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО). Про це повідомляє пресслужба Центру розвитку та правової підтримки села.

«Метою проекту є створення мережі демонстраційних ферм на базі діючих сільськогосподарських підприємств, ферм, а також дослідних господарств навчальних та науково-дослідних установ, що запровадили кращі практики ведення сільського господарства, переробки сільськогосподарської продукції», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що такі демонстраційні ферми мають стати важливим елементом системи сільськогосподарського дорадництва для просування та впровадження нових ідей, новітніх продуктів, техніки, технологій, менеджменту, маркетингу у сфері сільського господарства, для передачі знань за принципом «фермер — фермеру».

Читати також: Українські ферми та господарства стають туристичними локаціями

«Наше завдання — допомогти суб'єктам сільськогосподарського мікро-, малого та середнього підприємництва у творення продуктів із доданою вартістю шляхом обміну знаннями, практиками, технологіями та людським капіталом для впровадження інновацій̆, покращення взаємного навчання та взаємодії. Ми переконані, що таких агентів змін є чимало, що їх успіх може допомогти іншим стати успішними», — підкреслили у відомстві.

Крім того, Центр розвитку та правової підтримки села зацікавлений у розширенні та зміцненні мережі демонстраційних ферм в України, тому передбачено низку заходів підтримки учасників мережі, а також планує стати частиною європейської мережі демонстраційних ферм.

Читати за темою: В Україні стартував проєкт щодо фінансування кліматично-орієнтованого сільського господарства

Виконано за допомогою Disqus

- 3° ... - 6°

Вітер

3.2м/с

Опади

1.8мм

Вологість

66%