Виробник гречки зможе отримати до 175 тисяч грн держдопомоги

7 квітня 2021 134 0
Виробник гречки зможе отримати до 175 тисяч грн держдопомоги
Kurkul.com

Уряд ініціював 6 нових програм підтримки аграріїв, які запропоновані Мінекономіки на 2021 р. та вже отримали підтримку аграрного комітету. Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Зазначається, що найближчим часом відповідна постанова про розширення державної підтримки АПК буде винесена на розгляд уряду. Йдеться про підтримку агрострахування, зрошення, органічного виробництва, нішевих культур, розвиток картоплярства, компенсацію втрат посівів на Одещині.

«З-поміж інших програм у нас додається напрям підтримки виробництва нішевих культур, а саме виробництва гречки. Суть у тому, щоб підтримати безпосередньо виробників цієї продукції для того, щоб позбутися імпортозалежності та покращити цінову ситуацію. Підтримка полягає у виплаті 3,5 тис. грн/га господарству площею до 50 га, адже фокус на підтримці малих виробників та фермерів», — зазначив Тарас Висоцький, заступник міністерства з розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Він додав, що одне господарство зможе за цим напрямом отримати до 175 тис. грн, що допоможе суттєво збільшити площі посівів гречки, сприятиме відновленню культури виробництва гречки, а також є корисним з точки зору сівозміни і впливу на ґрунти.

Читати також: 

Виконано за допомогою Disqus