Нова Зеландія. Фермери постраждали через низькі ціни на тваринницьку продукцію, повінь та посуху

15 січня 2016 89 0
Фермерів Нової Зеландії чекають важкі часи
Segodnya.uaФермерів Нової Зеландії чекають важкі часи

Фермерів Нової Зеландії чекають важкі часи, повідомляє Meatinfo.

Багато новозеландських фермерів пережили важкі часи у 2015 р., і більшість не думають, що новий рік виправить ситуацію, за даними опитування, проведеного Федеративними фермерами Нової Зеландії.

Понад 1,1 тис. членів Асоціації були опитані до Різдва, і 52% респондентів очікують, що ринкові умови як мінімум залишаться незмінними. Тільки 29% опитаних передбачили поліпшення умов на ринку, а 19% прогнозували, що найгірші часи ще попереду.

«Незважаючи на низькі відсоткові ставки і досягнення на міжнародних ринках, наприклад, майбутнє підписання Транс-Тихоокеанського партнерства, угоди про Світову Організацію Торгівлі (СОТ), скасування експортних субсидій та зміни пріоритетів виробництва продовольства у рамках програми COP21, які поставлятимуть довгострокові переваги для продовольчого сектора, 2015 р. запам'ятається як рік низьких цін на тваринницьку продукцію та рік несприятливих подій, таких як посухи та повені, які вплинули на добробут фермерів і зробили колосальний негативний тиск на тваринницький сектор Нової Зеландії», — сказав президент Федеративних Фермерів Доктор Вільям Роллстон.

Коментувати
Виконано за допомогою Disqus