Ціни на с/г продукцію — огляд за 5 квітня від Zernotorg.ua

5 квітня 2021 10871 0
Ціни на с/г продукцію — огляд за 5 квітня від Zernotorg.ua
Kurkul.com

Ціни на основні с/г культури, оприлюднені у новині, наведені на основі даних CPT — умов доставки до воріт порту. Основні порти, що закуповують с/г культури, знаходяться в Одеській та Миколаївській областях. Повідомляє Kurkul.com, згідно з даними ресурсу Zernotorg.ua.

Читати за темою: Зерно, дизель і валюта     

В портах України продовжують дешевшати зернові та зернобобові культури. Так, ціна пшениці 2 класу у порту Миколаєва знизилась до 7 283 грн/т, в портах Одещини до 7 110 грн/т.

Також зберігається нетиповий спред між цінами на продовольчу пшеницю та кукурудзу.

Так, в порту Миколаєва кукурудза коштує 7 775 грн/т, що на 490 грн/т дорожче ніж пшениця 2 класу. В портах Одещини кукурудза вартує 7 706 грн/т, культура дорожча за пшеницю 2 класу майже на 600 грн/т. 

Нагадаємо, аналітики USDA спрогнозували, що посівні площі кукурудзи в США збільшаться менше ніж на 1% у порівнянні із 2020 р. На вихід звіту по посівних площах і залишках основних с/г культур від Мінсільгоспу США ф’ючерси на Чиказькій біржі відреагували бичим ралі. Після публікації даних, котирування по кукурудзі, сої і соєвій олії швидко досягли денного ліміту росту і торги було зупинено.

 

Підібрати вигідні варіанти продажу зерна можливо за допомогою сервісу Підбір Угод від Zernotorg.ua. Сервіс щоденно аналізує  реальні пропозиції, обчислює вартість логістики та сортує варіанти продажу за розміром прибутку.

Виконано за допомогою Disqus

+ 21° ... + 13°

Вітер

1.3м/с

Опади

0.5мм

Вологість

83%