В Україні стрімко дешевшає столовий буряк

8 квітня 2021 36 0
В Україні стрімко дешевшає столовий буряк
pixabay.com

Попри обмежену пропозицію якісного столового буряка на ринках України, ціни на дану продукцію почали знижуватися. Про це повідомляють аналітики проєкту «АПК-Інформ: овочі і фрукти».

Так, згідно з даними щоденного моніторингу, столовий буряк в українських господарствах наразі продається по 4-6 грн/кг ($ 0,14-0,22/кг), що в середньому на 13% дешевше, ніж в кінці минулого робочого тижня.

За словами виробників, причиною такої цінової ситуації є досить стриманий попит на столовий буряк, тоді як якість даних коренеплодів у сховищах стрімко погіршується. Відзначимо, що знизити відпускні ціни в даному сегменті, фермери змушені навіть при тому, що запаси столового буряка в сховищах українських господарств стрімко скорочуються.

«При цьому, попри негативний ціновий тренд на ринку столового буряка в Україні, нині дані коренеплоди стоять в середньому на 33% дорожче, ніж в аналогічний період минулого року. Таку цінову різницю, ключові гравці ринку пояснюють, скороченням посівних площ під столовим буряком цього сезону», — йдеться у повідомленні.

Читати за темою: 

Виконано за допомогою Disqus

+ 9° ... + 5°

Вітер

3.2м/с

Опади

0мм

Вологість

69%