Господарство з Рівненщини експортуватиме м’ясо ВРХ в мусульманські країни

24 травня 2021 68 0
Господарство з Рівненщини експортуватиме м’ясо ВРХ в мусульманські країни
pixabay.com

Понад 70 млн грн інвестували в будівництво нового цеху на базі ТОВ «Халяль-Компані», що на Костопільщині, де восени планують розводити велику рогату худобу, а продукцію експортувати в мусульманські країни. Про це інформує itvmg.com.

Зазначається, що вже споруджено приміщення для забою великої рогатої худоби та замовлено усе необхідне обладнання. 

«Загальна площа 1200 м2, запланована потужність 10 т на добу. У цьому році плануємо закупити 50 голів нетелів абердино-ангуської породи. Займатимемось виготовленням напівтуш, переробкою і обвалкою м’яса, вакумуванням, фасуванням та охолодженням», — розповів Сергій Марчук, керівник підприємства.

За словами Віталія Коваля, голови Рівненської ОДА, цей інвестиційний проєкт однозначно дасть поштовх у розвитку галузі тваринництва на Рівненщини.

«Багаторічний спад в тваринництві потрібно докорінно змінювати. А завдяки таким підприємствам ми піднімемо статус галузі. Допомогою у цьому є державні програми підтримки, серед яких 80% відшкодування вартості закуплених племінних тварин. Також є програма щодо компенсації 50% відшкодування вартості будівництва тваринницьких об’єктів», — відзначив він.

Читати за темою: Україна майже на 21% зменшила експорт ВРХ

Виконано за допомогою Disqus