В Сінгапурі виробляють молоко з клітин молочних залоз ссавців

29 травня 2021 28 0
В Сінгапурі виробляють молоко з клітин молочних залоз ссавців
depositphotos.com

Лабораторія TurtleTree Labs виробляє справжнє молоко з клітин молочних залоз ссавців, щоб покращити екологічні показники. Про це повідомляє BBC.

«Ми перша компанія у світі, яка використовує клітини молочних залоз ссавців для створення сирого молока. Дотепер ми мали успіх із клітинами корів, кіз, овець та верблюдів, а значить, можливості величезні», — зазначає Макс Рай, головний стратег лабораторії TurtleTree.

Після вилучення в лабораторії аналізують та вибирають найбільш життєздатні клітини. Потім створюють зовнішнє середовище, яке імітує природнє, що знаходиться всередині ссавців. Після цього клітини перетворюють необхідні мікроелементи в молоко. Плюсом є те, що їх можна використовувати повторно.

«Існуюча молочна галузь є екологічно нежиттєздатною. Тільки молочне тваринництво вносить 4% до загальних викидів парникових газів від людської діяльності — це приблизно два мільярди тонн CO2 щороку», — йдеться у повідомленні.

Загалом зазначається, що 37% глобальних викидів метану припадає на утримання великої рогатої худоби. Молочна продукція також споживає величезну кількість ресурсів, таких як земля та вода.

«Це не може тривати, особливо якщо ми хочемо нагодувати ще мільярд людей на цій планеті. Ми можемо отримати справжнє молоко, не завдаючи шкоди планеті та тваринам, тому це майбутнє», —наголосили у компанії.

Читати також: В Україні скорочується виробництво молока

Виконано за допомогою Disqus

+ 16° ... + 3°

Вітер

1.5м/с

Опади

0мм

Вологість

65%