В Україні вперше створили рослинний стейк — GreenBeefSteak

10 червня 2021 83 0
В Україні вперше створили рослинний стейк — GreenBeefSteak
Green Go

Європейсько-український бренд «Green Go» (GG) представив сенсаційну новинку на ринку рослинної продукції — стейк GreenBeefSteak. Інноваційна розробка унікальна не тільки для українського споживача, а й для всього світу, адже альтернатив справжньому цільному шматку м'яса — майже не існує. Про це Kurkul.com повідомила пресслужба відомства.

Зазначається, що паралельно із запуском виробництва рослинного стейка, компанією GreenGo (GG), вже налагоджено виробництво бургерних котлет GreenFish, GreenBeef та фаршу GreenFarsh, які за властивостями не поступаються закордонним аналогам, при цьому продукти мають кращу ціну. 

«Багато років наша команда працювала в бізнесі харчових інгредієнтів. Ми вивчали властивості різноманітних продуктів та окремих компонентів задля їх вдалого поєднання. Так ми обирали найкращих постачальників сировини, а далі проводилося безліч лабораторних та промислових відпрацювань і лише після цього той чи інший інгредієнт затверджувався до використання. Тож технологія та ноу-хау рецепт приготування рослинного стейка — це перш за все тисячі годин плідної роботи над продуктом» — розповів Юрій Кушнір, СЕО та співзасновник компанії GreenGo (GG).

GreenBeefSteak дуже схожий на яловичину, проте при його виробництві жодна тварина не постраждала. Виробникам вдалося досягти натуральної «мармуровості«, що робить рослинний продукт подібним преміальним стейкам тваринного походження. 

Необхідного зовнішнього вигляду та смакових якостей GreenBeefSteak вдалося досягти внаслідок збалансованого поєднання високоякісних рослинних інгредієнтів, унікальної технології та європейського технологічного досвіду. До складу увійшли виключно рослинні інгредієнти: питна вода, соєвий білок, кукурудзяний крохмаль, пшеничний білок, соняшникова та кокосова олії, харчова сіль, емульгатор целюлозна камідь, харчові волокна, дріжджовий екстракт, декстроза, рідка карамель, буряковий сік, ферментований рис, лимонна кислота та веганський ароматизатор смаженого м’яса.

«Поява рослинного стейка в Україні — це логічне продовження трендів, що так стрімко зростають. Не виключаю, що GreenBeefSteak скоро з’явиться і на європейських полицях», — додав Станіслав Луцкович, CEO компанії WEST MILLS дистриб'ютора рослинного м'яса в Україні.

Унікальний стейк вже скоро можна буде спробувати в меню обраних ресторанів по всій Україні, вартість якого, вагою близько 160 г, буде на рівні преміальних видів яловичини.

Читати також: Nestle починає випускати вегетаріанські бургери з «рослинним м’ясом»

Виконано за допомогою Disqus