Аудит виведе ДП Спецагролізинг із кризи

18 червня 2015 64 0
Аудит виведе ДП Спецагролізинг із кризи
Рanoptikon.orgАудит виведе ДП Спецагролізинг із кризи

Керівництво державного підприємства «Спецагролізинг» (Київська область) розробляє план дій щодо виходу компанії з кризи. Про це заявив новий керівник підприємства Андрій Самченко, пише сайт Мінагропроду.

Як йдеться у повідомленні, підприємство надає послуги фінансового лізингу, але останні роки перебуває в складному фінансовому стані.

Серед активів підприємства — 134 одиниці сільськогосподарської техніки. З них 88 комбайнів — опинилися в переліку державного майна, націоналізованого самопроголошеною владою Автономної Республіки Крим. Частина з наявної техніки наразі передана в оренду, інша майже повністю зношена.

На сайті зазначається, що поточна дебіторська заборгованість перевищує 51,7 млн грн, кредиторська — 135 млн грн.

«Остання і єдина операція, яку здійснило підприємство, відбулася в 2011 р. З того часу компанія простоює, хоча досвід, у тому числі міжнародний, показує, що країні потрібна державна лізингова компанія. Тому, незважаючи на сучасний стан, перспективи у підприємства є», — сказав Андрій Самченко.

За його словами, реалізувати потенціал допоможе глибокий аудит та залучення кредитного фінансування в перспективі.

«Після цього зможемо говорити про відновлення економічної активності та повноцінне виконання завдань, які ставилися перед підприємством при його створенні», — сказав керівник підпрємства.

Виконано за допомогою Disqus