Африка. Фермери не отримують нові сорти насіння

25 січня 2016 56 0
Фермери африки потребують доступу до кращого насіння
МінагропродФермери африки потребують доступу до кращого насіння

Дрібні фермери Африки, більше половини яких закуповує насіння на місцевих «чорних ринках», потребують доступу до кращого насіння, яке дасть більший обсяг врожаю і протистоятиме зміні клімату, повідомляє Agro2b.ru.

Раніше багато дослідників припускали, що дрібні фермери покладалися на економію насіння від попередніх врожаїв, замість того, щоб купувати їх.

Але дослідження показало, що приблизно 55% дрібних фермерів у Кенії, Малаві, Південному Судані, Демократичній Республіці Конго і Гаїті закуповує насіння на місцевих ринках, у родичів або друзів. Це означає, що фермери є активними клієнтами.

Отже, багато виробників були б відкриті для покупки поліпшеного, адаптованого до клімату насіння, якби насіння було легко доступне на маленьких сільських ринках і відповідно представлене на ринку.

Великі дилери насіння зазвичай фокусуються на продажу великих обсягів корпоративним клієнтам, таким як великі гуманітарні організації або Організація Об'єднаних Націй, а не дрібним фермерам.

Компанії повинні запропонувати менші пакети насіння фермерам і повинні повідомити їм про нові види насіння, які можуть принести їм переваги.

Громадські організації можуть відігравати роль у поліпшенні мереж дистрибуції у сільській місцевості, якщо традиційні дилери не бажають обслуговувати бідних клієнтів у віддалених областях.

Дрібні фермери, які працюють на ділянках землі розміром менше двох гектарів, виробляють до 80% продовольства Африки району Сахари.

Виконано за допомогою Disqus

+ 15° ... + 6°

Вітер

2м/с

Опади

0мм

Вологість

66%