Держпродспоживслужба запрацює 10 лютого — Павленко

26 січня 2016 77 0
Узгоджується фінальні нюанси формування Держпродспоживслужби
МінагропродУзгоджується фінальні нюанси формування Держпродспоживслужби

Державна служба з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів України (Держпродспоживслужба) планує розпочати роботу з 10 лютого 2016 р. Про це повідомив міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко, пише AgroPolit.com.

«Ми розраховуємо з 10 лютого зробити запуск. Ми зараз доузгоджуємо фінальні нюанси», — сказав міністр.

Він наголосив, що служба є одним з інструментів зовнішніх ринків. 2 грудня 2015 р. Кабінет міністрів України призначив Володимира Лапу першим заступником Державної служби з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів України.

Раніше Олексій Павленко повідомляв, що Держпродспоживслужба є центральним органом виконавчої влади, який реалізує державну політику у галузі ветеринарної медицини, сферах безпечності та якості харчових продуктів, карантину та захисту рослин, ідентифікації та реєстрації тварин, у сферах насінництва та розсадництва (в частині сертифікації насіння і садивного матеріалу, охорони прав на сорти рослин), а також санітарного законодавства.

До переліку повноважень служби належить запобігання та зменшення вживання тютюнових виробів та їх шкідливого впливу на здоров’я населення, метрологічний нагляд, ринковий нагляд в межах сфери своєї відповідальності, державний контроль за додержанням законодавства про захист прав споживачів і рекламою у цій сфері.

Коментувати
Виконано за допомогою Disqus