ЄБРР шукає нові інструменти фінансування фермерів

140
0
ЄБРР зберігає статус-кво з кредитування малого бізнесу
МінагропродЄБРР зберігає статус-кво з кредитування малого бізнесу

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) активно шукає/розробляє нові інструменти, які б дозволили дрібному сільгоспвиробнику отримати фінкредитні ресурси для інвестицій чи оборотного капіталу, про це в інтерв'ю Аgropolit.com сказав старший радник ЄБРР у Східній Європі та Кавказі Антон Усов.

За його словами, зокрема, йдеться про розробку та впровадження інструменту — аграрні розписки в Україні. У цьому напрямку 2015 р. було чимало досягнень.

«У принципі, поки що зберігаємо статус-кво з кредитування малого бізнесу. Хоча минулого року ЄБРР зробив серйозний крок – підготував ряд документів із Комісією з цінних паперів та фондового ринку, НБУ та профільним комітетом ВР, щоб випускати на внутрішньому ринку гривневі облігації», — зазначив він.

Також додав, що юридична база є, але ж поки що зарано говорити про обсяги і терміни, тому що для цього немає нормальної ринкової ситуації. Ще існує багато інших факторів впливу — політична ситуація в країні, успішна співпраця з Міжнародним валютним фондом тощо.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus