Бізнес асоціація підтримала Павленка

27 січня 2016 55 0
АТП в Україні висловлює подяку Мінагропроду
Latifundist.comАТП в Україні висловлює подяку Мінагропроду

Рада директорів Американської торговельної палати (АТП) в Україні висловлює подяку Мінагропроду за конструктивний діалог з бізнес-спільнотою. Професіоналізм команди, який сформований у міністерстві, успішно реалізує реформи і створює привабливий бізнес-клімат в Україні. Таку вдячність висловив міністру Олексію Павленко президент АТП Андрій Гундер, пише Аgropolit.com.

Американська торгівельна палата в Україні відзначила значний прогрес, досягнутий міністерством у розробці Комплексної стратегії розвитку сільського господарства на 2015-2020 роки, яка зараз перебуває на стадії імплементації.

«Було розпочато проект «Аграрні розписки». Незважаючи на несприятливу цінову кон'юнктуру на світових ринках, у 2015 р. було отримано позитивне сальдо зовнішньої торгівлі в АПК — $11,1 млрд. Це є рекордним показником за всю історію незалежності України», — підкреслив президент АТП.

Він зазначив, що у Мінагропроді було вжито комплекс заходів у напрямку дерегуляції.

«Міністерством був розроблений проект закону про дерегуляцію в агропромисловому комплексі, яким після набрання чинності скасовується більше 20 дозвільних документів, ветеринарних свідоцтв та сертифікатів якості. У цілому У 2015 р. були спрощені більше 50% регулюючих процедур у галузі відчутно поліпшило умови ведення бізнесу. Разом з тим було розпочато масштабне роздержавлення підприємств агропромислової галузі та розробка ефективних методів управління», — повідомив він.

Менеджер з питань стратегічного розвитку АТП Ярослав Андрєєв зазначив, що міністр і підпорядковане йому відомство є одним з лідерів по впровадженню нових ініціатив.

Коментувати
Виконано за допомогою Disqus