США. Затверджено офіційний статус міської ферми

27 січня 2016 88 0
Міська рада Сан-Антоніо (США) дозволила створювати міські ферми у межах міста
therivardreport.comМіська рада Сан-Антоніо (США) дозволила створювати міські ферми у межах міста

Міська рада Сан-Антоніо (Сполучені Штати Америки) дозволила створювати міські ферми у межах міста, повідомляє міський портал Rivard Report.

З початку 2016 р. садівники з Сан-Антоніо зможуть реалізовувати свою продукцію прямо на своїх фермах. До прийняття цієї постанови міські ферми не були офіційно затверджені, тому фермери не знали, чи зможуть використовувати для своєї діяльності алеї, задні двори своїх ділянок та дахи будинків. Тепер же ці ділянки мають статус «residential market garden», що дослівно можна перекласти, як «домашній ринок садівника».

Окрім цього, була затверджена інша категорія — «міська ферма». Це ділянки, які використовуються для рослинництва, але фермери на їх території постійно не проживають. Винятком є ділянки, які знаходяться у зонах приватних будинків, де для роботи потрібно брати спеціальний дозвіл.

«Офіційне визнання міських ферм сигналізує про відчутну підтримку спільноти міських садівників, яка постійно розширюється. Вона складається з тисяч господарств, більшість з яких розташована на приватній житловій території. Також це близько ста садівницьких спільнот», — заявляє співпрацівник компанії LocalSprou, яка володіє кількома міськими фермами, Міч Хагні.

Окрім цього, фермерам, що практикують тваринництво, влада Сан-Антоніо дозволила мати до трьох голів птахів або двох корів, свиней, овець, кіз чи лам у своєму господарстві.

Андрій Губін, Kurkul.com

Коментувати
Виконано за допомогою Disqus