В Україні зросла вартість ріпаку — огляд цін за 16 липня від Zernotorg.ua

16 липня 2021 6263 0
В Україні зросла вартість ріпаку — огляд цін за 16 липня від Zernotorg.ua

Ціни на основні с/г культури, оприлюднені у новині, наведені на основі даних CPT — умов доставки до воріт порту. Основні порти, що закуповують с/г культури, знаходяться в Одеській та Миколаївській областях. Повідомляє Kurkul.com, згідно з даними ресурсу Zernotorg.ua.

Читати за темою: Зерно, дизель і валюта        

На кінець тижня в українських портах зросла вартість ріпаку і тепер становить в Миколаївському порту — 17 664 грн/т, а в портах Одеської обл. — 17 632 грн/т. Також продовжують знижуватись ціни на всі зернові. 

А от вартість ячменю в вітчизняних портах залишається стабільною. Ціна соняшнику в портах Одеської обл. вкотре тримається на позначці 16 200 грн/т.

Нагадаємо, експерти USDA прогнозують для України зростання виробництва пшениці.

Згідно з інформацією, для України збільшено прогноз збору врожаю пшениці у 2021/22 МР до 30 млн т. Також збільшиться і експорт вітчизняної пшениці до 21 млн т.

Підібрати вигідні варіанти продажу зерна можливо за допомогою сервісу Підбір Угод від Zernotorg.ua. Сервіс щоденно аналізує  реальні пропозиції, обчислює вартість логістики та сортує варіанти продажу за розміром прибутку.

Виконано за допомогою Disqus

+ 8° ... + 3°

Вітер

3.7м/с

Опади

8.7мм

Вологість

83%