Земельна агенція Volodar провела перші операції з купівлі-продажу землі

21 липня 2021 1591 0
Земельна агенція Volodar провела перші операції з купівлі-продажу землі
Kurkul.com

Земельна агенція Volodar (Володар) провела 2 операції з купівлі-продажу землі на Рівненщині. Про це розповів співзасновник земельної агенції Володимир Нагорний, інформує Latifundist.com.

«З початку старту ринку землі Volodar допоміг укласти дві земельні угоди. Покупець землі, в нашому випадку інвестор, — IT-фахівець Віктор, який проживає в Києві. Він придбав дві земельні ділянки: 1,97 га вартістю 43,52 тис. грн і 1,24 га вартістю 13 тис. грн. Угоди були укладені 16 липня 2021 року, а оформлення всіх документів зайняло всього 4 години», — розповів Володимир Нагорний.

Земельні ділянки були придбані в Рівненській обл. Для інвестора середня ціна за 1 га склала 21,8 тис. грн або близько $800/га.

У земельній агенції супроводили угоду купівлі-продажу землі:

  • перевірили всі документи і інформацію в належних реєстрах;
  • провели переговори з контрагентом про ціну на землю;
  • оцінили земельні ділянки та інше.

За словами Володимира Нагорного, витрати інвестора за договорами на купівлю двох земельних ділянок склали трохи понад 12 тис. грн.

«Покупець залишився задоволений угодою. Про це свідчить те, що він має намір продовжити покупку землі, і в планах до 2024 року — придбати до 100 га сільськогосподарських угідь. Наш покупець вперше придбав землю і не планує займатися сільським господарством. Надалі він має намір передати земельні ділянки в оренду агропідприємству», — підсумував Володимир Нагорний.

Нагадаємо, в Україні створили земельну агенцію Volodar (Володар) з широкою мережею регіональних агентів. ЇЇ засновниками стали Володимир Нагорний, який понад 20 років працює у сфері земельних відносин, та інвестиційний фонд Fortior Capital, в який входять Latifundist Media і фонд аграрних агтек проєктів AgTech Farm. Новий сервіс покликаний допомогти фермерам залучити інвесторів задля розширення земельного банку та структурувати відносини з власниками землі.

 

Виконано за допомогою Disqus