Павленко може ефективно працювати й у новому уряді — Романова

60
0
Анна Романова, народний депутат «Самопомочі»
СамопомічАнна Романова, народний депутат «Самопомочі»

Олексій Павленко – ефективний міністр, сказала в ексклюзивному коментарі Аgropolit.com народний депутат від «Самопомочі» Анна Романова.

«Учора фракція голосувала за рішення не по окремому міністру, а за цілий список пропозицій від політичної ради», — зазначила вона.

За її словами, перший пункт – уряд не виконав задекларованих у коаліційній угоді вимог.

Читати по темі: Відкликання Павленка

«Тому ми й висловилися за його відставку та переформатування. Тобто питання не у Павленку. Наш аграрний міністр може ефективніше працювати і у кращому складі уряду з кращим прем’єром. Настільки мені відомо, то на фракції виносилося дві пропозиції: одна від Олега Березюка, а інша — від так званої «бізнесової» частини політсили», — пояснила нардеп.

Аgropolit.com: Чому ви приєдналися до першої, яка передбачала лише відкликання Павленка, а не всіх «самопомічців» з керівних посад, у тому числі з парламенту? Раніше ви були за те, щоб Олексій Павленко лишився?

«Це не на часі. Адже може призвести до конфлікту у партії та деструкції у фракції. Якраз прийняте рішення мало запобігти цьому», — додала Анна Романова.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus