Павленко написав заяву про відставку

131
0
Олексій Павленко, міністр аграрної політики та продовольства України
minagro.gov.uaОлексій Павленко, міністр аграрної політики та продовольства України

Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко написав заяву про відставку, яку подав до Верховної Ради України. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Мною написана заява про відставку, яку я подав до Верховної Ради України. Подальшу долю заяви вирішить коаліція депутатських фракцій та український парламент», — повідомив міністр.

За його словами, рішення фракції «Самопоміч» про його відкликання жодним чином не пов’язане з його роботою на посаді Міністра аграрної політики та продовольства України.

«Наша аграрна політика визнана успішною не тільки в Україні, але й в світі. Разом з тим, фракція зробила свій вибір, зумовлений винятково політичною доцільністю. Я повинен виконати рішення фракції, яка 14 місяців тому висунула мене на посаду міністра», — пише Олексій Павленко.

Також він додав, що до прийняття рішення парламентом він та команда Мінагропроду продовжують працювати, не збавляючи темпів роботи.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus