Дрібні породи корів набирають популярності серед невеликих ферм

6 вересня 2021 1720 0
Дрібні породи корів набирають популярності серед невеликих ферм

Дрібні й мініатюрні породи корів набувають популярності серед малих і середніх фермерів. Ці породи споживають менше корму, води та виробляють менше відходів, ніж їхні більші аналоги. Про це йдеться в Фермерському огляді світової преси за серпень на Kurkul.com

«Вони обробляють землю, розкидають гній на полях і забезпечують достатню кількість м'яса та молока для середньої сім'ї на невеликих площах», — повідомляють фермери.

Серед таких порід досить популярною є Декстер — найменша з усіх м’ясних корів у Європі. Вони витривалі, мають подвійне призначення, оскільки дають відмінну яловичину й молоко. Їх невелика вага також полегшує роботу на землі.

Ще одна мініатюрна корова, що викликає інтерес — це джерсейська порода. Перш за все вона дійна та дає до 11 л молока в день. Звісно, це набагато менше, ніж у  корів стандартного розміру, але більш ніж достатньо для невеликої сім'ї. Вони володіють усіма позитивними якостями, властивими мініатюрним тваринам: їх можна утримувати на менших площах, їм потрібно менше корму і з ними легко справлятися.

Читайте також: На Миколаївщині відкриють першу сімейну молочну ферму

Виконано за допомогою Disqus