На Буковині до збору слив фермер залучив неоформлених працівників

16 вересня 2021 842 0
На Буковині до збору слив фермер залучив неоформлених працівників
Depositphotos

На Буковині на фермерському господарстві виявили 15 неоформлених працівників, які займались збором фруктів. Про це повідомили в управлінні Держпраці Чернівецької обл.

Як зазначили у відомстві, в садах Дністровського р-ну Чернівецької обл. нелегальні робітники збирали сливи без належного оформлення трудових відносин та сплати податків.

У повідомленні зазначається, що до установи надійшов лист з однієї з об’єднаних територіальних громад Дністровського району, де вказано, що на «фермерському господарстві розпочався збір фруктів із залученням значної кількості найманих громадян, ймовірніше за все, без належного оформлення трудових відносин та сплати бюджетних платежів та зборів».

Під час перевірки господарства інспектори праці виявили там 17 працівників, 15 з яких працювали без належного оформлення трудових відносин. Після інспекції суб’єкт господарювання того ж дня уклав трудові договори з 15 робітниками на період збирання фруктів.

Нагадаємо, на Миколаївщині керівника фермерського господарства зобов’язали належним чином оформити трудові відносини з 15 особам, залученими до збору врожаю картоплі. 

Виконано за допомогою Disqus