Спецрежим ПДВ пропонують продовжити до 2020 р.

68
0
У парламенті зареєстрували ще один законопроект про повернення податкових пільг аграріям
unn.com.uaУ парламенті зареєстрували ще один законопроект про повернення податкових пільг аграріям

У парламенті зареєстрували законопроект №4003 «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо встановлення до 2020 року мораторію на скасування спеціального режиму оподаткування податком на додану вартість сільськогосподарських підприємств)», пише Аgropolit.com.

Його ініціатор — народний депутат Юрій Гарбуз. Автор пропонує заборонити скасування спеціального режиму оподаткування ПДВ сільгосппідприємців до 2020 р.

«Це дозволить підтримати вітчизняних сільськогосподарських товаровиробників, захистити права представників малого та середнього бізнесу, підвищити обсяги вирощування зернових культур товарних позицій 1001-1008 (пшениця, жито, ячмінь, овес, кукурудза, рис, сорго, гречка і просо), а також 1205 (насіння ріпаку) і 1206 (насіння соняшнику), підвищити рівень виробництва у сфері сільського господарства… Цей закон убезпечить суспільство від спроби вирішення проблем чиновників та великого бізнесу за рахунок дрібних сільськогосподарських підприємців», — зазначає він.

У ВРУ зареєстровано кілька законопроектів про повернення спецрежиму для АПК: №3748, №3748-1, №3748-2,№3749, №3851.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus