Реклама

З 2023 року роки власників землі зобов’яжуть сплачувати нові податки

24 вересня 2021 34937 0
З 2023 року роки власників землі зобов’яжуть сплачувати нові податки
Kurkul.com

Власників землі в Україні з 2023 р. зобов’яжуть сплачувати нові податки. Новий вид відрахувань в розмірі близько 1 400 грн введуть для всіх, хто володіє земельними ділянками сільськогосподарського призначення. Про це повідомляє AgroPolit.com.

«Новий податок на землю «мінімальне податкове зобов'язання» (МНО) влада України має намір впровадити з 2023 р. Щорічно власники і орендарі наділів повинні будуть здійснювати внески в розмірі близько 1 400 гривень з кожного гектара. Йдеться про ті земельні ділянки, які знаходяться за межами населених пунктів», — йдеться у повідомленні.

Як пояснюється, МНО зобов'язане щорічно надходити в казну держави в будь-якому випадку, навіть якщо на ділянці не здійснюється господарська діяльність, вирощені врожаї не продаються, а також якщо окремо були сплачені податки, які пов'язані з обробкою землі. Таким чином, мінімальне податкове зобов'язання з 2023 р. мають взяти на себе абсолютно всі власники і орендарі земельних ділянок. Навіть якщо вони платять податки з доходу від реалізації с/г продукції, ПДФО та військовий збір з зарплати працівників і з оренди ділянок.

Відзначається, що МНО буде введено в законодавство України, якщо Верховна Рада підтримає в другому читанні проєкт закону №5600, а потім ще повинен підписати президент.

Читайте також: Кількість земельних операцій перевищила 20 тисяч

Виконано за допомогою Disqus