Павленко сприяв позитивним змінам у Мінагропроді — Кутовий

84
0
Тарас Кутовий, голова парламентського комітету з питань аграрної політики
rbc.uaТарас Кутовий, голова парламентського комітету з питань аграрної політики

Олексій Павленко багато зробив для того, щоб у міністерстві відбулися хороші зміни, повідомив голова парламентського комітету з питань аграрної політики Тарас Кутовий, пише Аgropolit.com.

«Олексій багато сил поклав, щоб зробити ті позитивні речі, які сьогодні у міністерстві відбулися. З ключових заслуг, мені здається, що бізнес точно не відчував тиску з боку міністерства», — наголосив він.

Також додав, що, можливо, речі, які планувалися і хотілося робити, треба було робити трохи швидше.

«Один із прикладів — це стратегія, яку ми буквально зараз розглянули на засіданні комітету. Дуже багато роботи вкладено. Як фундамент, вона дуже непогана. Не вважаю за доцільне робити повністю новий продукт. Треба тільки багато речей деталізувати, зокрема, пункти про земельну реформу, безпеки харчових продуктів, нашого доступу до ринків», — вважає Тарас Кутовий.

Тарас Кутовий був запропонований президентською фракцією як один з можливих варіантів на посаду міністра аграрної політики.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus