Kurkul search sub header Created using Figma

Під урожай 2016 р. засіють 27 млн га

42
0
Посівна площа під урожай 2016 р. дорівнюватиме минулорічній
agrobiz.netПосівна площа під урожай 2016 р. дорівнюватиме минулорічній

Уся посівна площа сільськогосподарських культур в усіх категоріях господарств під урожай 2016 р. очікується на рівні 26,7 млн га або 100% до рівня 2015 р., про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написав міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

За його словами, зернові культури прогнозується посіяти на площі 14,6 млн га або 55% у структурі посівних площ, що відповідає нормативам оптимального співвідношення культур у сівозмінах. Посів ярих зернових культур попередньо передбачається розмістити на площі 7,5 млн га, у тому числі ранні ярі зернові – 2,6 млн га.

«Підкреслю, що це прогноз. Щодо реалій, то сьогодні на перший план виходить питання забезпечення сільгоптоваровиробників матеріально-технічними ресурсами, зокрема мінеральними добривами», — зазначив він.

Також додав, що міністерство проводить регулярно зустрічі з виробниками і селекторні наради з регіонами з метою утримання ситуації на контролі та з метою впливу на рівень забезпечення сільгосптоваровиробників мінеральними добривами, щоб забезпечити бездефіцитний баланс поживних речовин в ґрунті, насамперед шляхом формування сприятливої аграрної політики, удосконалення законодавчого та нормативно-правового забезпечення, що сприятиме зміцненню фінансово-економічного стану сільгосппідприємств, що підвищуватиме купівельну спроможність господарств.

«Наша мета, насамперед, дерегулювати ринок, що дасть змогу економити аграріям щороку мільйони гривень. І серйозні кроки вже зроблено у 2015 році», — підсумував міністр.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus