Правоохоронці запобігли спробі вбивства Романа Лещенка

18 листопада 2021 148 0
Міністр аграрної політики і продовольства Роман Лещенко
Kurkul.comМіністр аграрної політики і продовольства Роман Лещенко

Правоохоронні органи України запобігли спробі вбивства міністра аграрної політики та продовольства України Романа Лещенка. Про це повідомили на екстреному брифінгу міністра внутрішніх справ України Дениса Монастирського

З його слів, замах на Романа Лещенка не пов’язаний з його урядовою діяльністю. Замовниками вбивства були громадянин США та громадянка України. Вони шукали кілера для вбивства на замовлення колектора, який нібито заборгував громадянину США $150 тис. Пізніше вони замовили і вбивство Романа Лещенка.

Глава МВС запевнив, що поліція має у своєму розпорядженні всі дані, записи на підтвердження цього. Зазначається, що злочин мав статися вже після того, як громадянин США виїхав би з країни. З цієї причини правоохоронці затримали замовника.

Згідно з відеоматеріалами із зустрічі кілера та замовників, наданими правоохоронцями, громадянин США прямо не говорив про вбивство, але фактично наполягав на цьому.

Сам Роман Лещенко про замах дізнався за деякий час до брифінгу. Основним мотивом замовника, за словами голови МВС, були гроші.

Наразі громадянинові США, а також громадянці України пред'явлено підозри за 4 статтями КК України.

Виконано за допомогою Disqus