Площі під ярим ячменем розширять 43% аграріїв

82
0
Аграрії розширять площі під ярим ячменем
firtka.if.uaАграрії розширять площі під ярим ячменем

Понад 43% сільгоспвиробників планують розширити площі під ярим ячменем, який користується високим попитом на світовому ринку, повідомив аналітик зернового ринку Андрій Купченко, пише «АПК-інформ».

За його словами, збільшувати посіви під соєю планують всього 29% опитаних аграріїв. Мабуть, зниження інтересу до цієї культури обумовлене світовим перевиробництвом і глобальним зниженням цін. Частина аграріїв серед компенсаційних ярих культур називала гречку, на ринку якої у поточному сезоні складається дефіцит пропозиції і підвищувальний ціновий тренд.

«Розширення посівних площ пов'язане зі збільшенням насіннєвого фонду. Тому важливими питаннями є забезпеченість насінням і структура посівного матеріалу, що використовується. Адже для багатьох ключових культур насіння активно імпортується, що на тлі поточних курсових коливань істотно впливає на загальний обсяг виробничих витрат», — зазначив він.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus