USAID високо оцінило роботу Мінагропроду у реформуванні АПК

12 лютого 2016 51 0
Роботу Мінагропроду оцінили високо
МінагропродРоботу Мінагропроду оцінили високо

Останній рік Мінагропрод активно працював над необхідними реформами, у тому числі і над затвердженням Національної Стратегії 2015-2020, для розвитку сільського господарства та сільської місцевості. Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) пишається тим, що зробило свій внесок у розвиток цієї стратегії. Про це йдеться в офіційному листі-підтримці від Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), пише прес-служба Мінагропроду.

USAID зазначає, що продовження роботи над просуванням інституційних реформ Міністерством аграрної політики і продовольства має вирішальне значення для успішної реалізації самої Стратегії.

«USAID приємно відзначити, Міністерство переформатовує себе у більш ефективний орган влади. У результаті ініціативи Міністерства у реалізації дерегуляції у сільському господарстві, яке розпочалося у минулому році, сільськогосподарські виробники зараз можуть повторно інвестувати сотні мільйонів доларів заощаджень, які реалізовані ними у результаті дерегуляції, розвивати свій аграрний бізнес і робити свій внесок в економіку України», — йдеться у листі.

Також додається, що міністерству необхідно вирішувати питання реформ сільськогосподарських земель і іригаційних потреб. Адже це життєво важливо для розвитку земель в Україні та сільськогосподарського потенціалу країни.

«У зв'язку з цим, USAID прагне підтримувати подальші реформи у сільському господарстві України спільно з Міністерством аграрної політики і продовольства України та іншими зацікавленими сторонами, щоб досягти заслуженого розвитку і процвітання», — сказано у повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus