Синоптики прогнозують потепління та опади

27 грудня 2021 118 0
Синоптики прогнозують потепління та опади
Depositphotos

Погода упродовж тижня обіцяє бути похмурою, вологою та зі значними температурними коливаннями. Найбільш сонячним виявиться 27 грудня, решту днів хмарність домінуватиме над сонцем. Про це розповіли аналітики сервісу агропогоди Метео Фарм.

За їх прогнозами, дутимуть сильні вітри південного, східного, південно-східного напрямку, середня швидкість 2-10 м/с.

Тиждень розпочнеться з морозів, у зв’язку з низькими температурами опади в цей період очікуються у вигляді снігу, значна їх кількість випаде 28 числа в центральних, східних та південних областях, також сніжитиме в окремих районах 29 грудня.

На Півночі та Сході очікуються найбільші морози -2…-14°C, в центральних та західних областях -12...+2°C, на Півдні нічна температура коливатиметься від -8 до +3°C. На переважній території денна температура знаходитиметься в межах -7…+1°C, на Заході -6…+5°C, на Півдні тепліше  -4…+6°C. Температура ґрунту складе 0…-7°C, однак на Півдні -1…+5°C.

Починаючи з 30 грудня температури почнуть рости, опади будуть у вигляді дощу та мокрого снігу. На Новий рік очікуються рідкі опади, температури у нічний час триматимуться на відмітці -3…+1°C, на Півдні та Заході -1…+5°C, денні температури досягнуть відмітки -1…+9°C.

Виконано за допомогою Disqus