Реклама

Ціна кукурудзи і пшениці зросте з початку року — думка

2 січня 2022 4820 0
Ціна кукурудзи і пшениці зросте з початку року — думка
Kurkul.comЦіна кукурудзи і пшениці зросте з початку року — думка

У новому році очікується ріст цін як на кукурудзу, так і на пшеницю. Таку думку висловив директор аграрного напрямку «УДГ Трейдинг» Михайло Тимощук, повідомляє Latifundist.com.

«Найімовірніше, на ринок будуть впливати кількість і якість врожаю, зокрема кукурудзи в Америці, квотування й можлива заборона експорту зерна з Росії та загальний світовий попит на продовольчу кукурудзу та пшеницю. Також сюди можна додати глобальну геополітичну ситуацію», — каже Михайло Тимощук.

Коментуючи прогнози ціноутворення на зерновому ринку, менеджерка з розвитку бізнесу Maxigrain Олена Нероба, зазначила, що ситуація з цінами вийде на плато. Якщо пшениця зараз виглядає в очах імпортерів доволі привабливою, то на кукурудзу наразі попит мінімальний.

«‎Кукурудза зараз нікому не потрібна, попиту на неї немає. По пшениці пропозиція є — наприклад, Австралія виходить на ринок із рекордним урожаєм і Аргентина також не відстає. У більш довгостроковій перспективі ключову роль будуть відігравати баланс попиту та пропозиції і зменшення інфляції», — прокоментувала Олена Нероба.

 

© Андрій Яцина, Kurkul.com, 2022 р.

Виконано за допомогою Disqus