Реклама

Фермери можуть отримати фінансову підтримку для реалізації ідей в сфері агробізнесу

4 лютого 2022 521 0
Гроші на землі
Гроші на землі

В Україні стартує освітня програма SEED, створена Глобальним договором ООН в Україні у партнерстві з компанією PepsiCo. Проєкт створений, щоб надати підтримку найкращим бізнес-ідеям в агросфері та напрямі сталого розвитку. Повідомляє Kurkul.com.

«Мета SEED — створити умови для підвищення якості життя українців, сприяти їх працевлаштуванню й самозайнятості та сформувати регіональні конкурентні переваги, підвищуючи економічну грамотність населення і  забезпечуючи якісну підприємницьку освіту онлайн», — повідомляють організатори проєкту.

Реєстрація на участь у SEED триває до 1 березня 2022 р. Участь у конкурсі можуть взяти мешканці Київської, Львівської, Рівненської, Миколаївської, Одеської й Харківської обл., а також підконтрольних Україні міст Донецької та Луганської обл.

Щоб подати заявку, необхідно бути повнолітнім та заповнити анкету і прикріпити до неї посилання на презентацію бізнес-ідеї. (текстовий файл обсягом до 2 сторінок).

Для участі в навчальній програмі буде відібрано найкращі заявки, які стосуються агросфери та сталого розвитку. 

«Після фінального пітчингу проєктів найкращі ідеї отримають фінансову підтримку для подальшої реалізації», — наголосили у SEED.

Деталі участі й умови конкурсу за посиланням.

Читайте також: Українських фермерів запрошують на профільну міжнародну виставку 3 в 1

© Юлія Маковей, Kurkul.com, 2022 р.

Виконано за допомогою Disqus