DuPont Pioneer отримала нагороду «Кращий виробник насіння сільськогосподарських культур»

17 лютого 2016 108 0
Pioneer вже вчетверте перемагає в категорії кращий виробник насіння сільськогосподарських культур
kurkul.comPioneer вже вчетверте перемагає в категорії кращий виробник насіння сільськогосподарських культур

Асоціація Український клуб аграрного бізнесу (УКАБ) та Київський міжнародний контрактовий ярмарок підвели підсумки опитування серед сільгоспвиробників в рамках Всеукраїнського конкурсу «Агробренд 2016». Сільгоспвиробники України високо оцінили якість продукції Pioneer і інвестиції компанії в поліпшення виробничих процесів. З моменту заснування премії «Агробренд» в 2009 році, Pioneer вже четвертий раз перемагає в категорії кращий виробник насіння сільськогосподарських культур, повідомляє прес-служба компанії.

«Науково-дослідні розробки Pioneer поряд з сильним портфелем продуктів, глобальними технологіями і локальним виробництвом дозволяють нам задовольняти потреби українських сільгоспвиробників, які вони очікують для успішного ведення їхнього бізнесу. Завдяки професійній команді, яка забезпечує належні результати роботи, клієнти відчувають, що вони є фокусом для всього, що ми робимо», — коментує директор DuPont Pioneer Україна Олена Дуніна.

Олена Дуніна з нагородою

DuPont Pioneer виробляє і постачає гібриди кукурудзи, соняшнику, ріпаку, сорго, а також спеціальні мікробіологічні продукти — інокулянти. Компанія підтримує масштабні локальні наукові дослідження і виробництво, розробляючи гібриди, орієнтовані на місцеві грунтово-кліматичні умови і захист врожаю від різних захворювань. DuPont Pioneer розвиває професійні послуги через мережу з 80 агрономів-консультантів, які працюють на всій території України, розробляє фінансові інструменти для партнерства, включаючи програми лояльності, програми зі страхування озимого ріпаку, планування поставок і продажів через програму «Піонер Плюс» та ін.

«Визнання в рамках авторитетного незалежного конкурсу «Агробренд» засноване на прямому опитуванні сільгоспвиробників по всій Україні, і ми дякуємо нашим споживачам за високу оцінку нашої роботи. Ми раді розділити перемогу з нашими партнерами і висловлюємо незмінну прихильність меті — постачати найкраще насіння для українського ринку», — додала Олена Дуніна.

Переможці конкурсу «Агробренд» визначаються за результатами незалежного дослідження, проведеного в близько 1500 сільськогосподарських підприємств у всіх регіонах України. Номінанти премії визначаються в категоріях «Кращий виробник сільськогосподарської техніки», «Кращий виробник агрохімічної продукції», «Кращий виробник насіння сільськогосподарських культур», «Краща компанія-дилер у сфері ресурсного забезпечення АПК в Україні» та «Краща фінансова установа АПК».

Виконано за допомогою Disqus

+ 17° ... + 8°

Вітер

3.2м/с

Опади

2.4мм

Вологість

63%