Світовий банк допоможе модернізувати систему зрошення

22 червня 2015 34 0
Світовий банк допоможе модернізувати систему зрошення
Latifundist.comСвітовий банк допоможе модернізувати систему зрошення

Світовий Банк готовий надати експертну та технічну допомогу для розвитку систем зрошення в Україні. Про це йшла мова під час зустрічі міністра аграрної політики та продовольства України Олексія Павленка з Директором Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Чімяо Фано, повідомляє сайт Мінагропроду.

«Наразі важливою є розробка стратегії розвитку зрошувальних систем в Україні. Через тиждень буде остаточно сформована робоча група за участі представників державної влади, місцевого самоврядування, експертного середовища та фермерства, яка працюватиме над формуванням єдиного комплексного підходу до створення оптимальної системи іригації в Україні», — зазначив Олексій Павленко.

За його словами, при розробці цієї стратегії важливим є врахування потреб окремих регіонів України та вироблення специфічних моделей зрошувальних систем відповідно до них. Принциповою позицією Міністерства є питання державного контролю за іригаційними системами та державної власності на водогосподарські об'єкти.

Як зазначають в Мінагропроді, представники Світового Банку підтримали ініціативу створення спеціальної робочої групи та підтвердили наміри про надання експертної та технічної допомоги при виробленні моделей системи зрошення найбільш адекватним українським умовам.

Виконано за допомогою Disqus